K. Seredyńskiego

Projekt „Kamienica Seredyńskiego” – adaptacja mieszkań na 57 mikro-apartamentów w Centrum Gdańska z zewnętrznym operatorem. Zobacz Folder

„Kamienica Seredyńskiego – 57 apartamentów”

Przedmiotem inwestycji jest zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem przy ul. Seredyńskiego 11 w samym Centrum Gdańska. Nieruchomość to działka gruntowa o pow. 351 m2, na której posadowiony jest budynek mieszkalny o łącznej powierzchni 1012,37 m2. Budynek ten spółka wyremontuje w nim 57 mikro-apartmanetów o łącznej powierzchni użytkowej całego kompleksu wynoszącej ok. 940.80m2. Powierzchnia poszczególnych lokali będzie się wahała od 9,62 do 21,72 m2. Tak Wyodrębnione lokale spółka sprzeda Inwestorom na cele związane z wynajmem oraz na cele własne. Zwrot dla inwestorów realizowany będzie dzięki wpływom czynszowym. W okresie wakacyjnym lokale funkcjonować będą na zasadach Aparthotelu i wynajmowane będą na doby odwiedzającym miasto turystom. Ceny wyjściowe poszczególnych lokali będą wynosić od 11 987 do 16 112,00zł/m2 brutto w zależności od wielkości i usytuowania konkretnego lokalu.

„Mieszkanie nr 1 podzielone na 3 mikro-apartamenty”

Lokalizacja ” Kamienicy Seredyńskiego” w bliskości dużych inwestycji deweloperskich Grano Residence, Granarnia, Nowa Motława-200m, Wyspa Spichrzów-400m oraz Starego Miasta (ul Długa, Fontanna Neptun-750m, Złota Brama) sprawia, że projekt cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polskich i Zagranicznych Inwestorów. Kamienica położona jest niespełna 2km od Dworca Głównego co gwarantuje atrakcyjność lokali pod kątem wynajmu dla turystów. W bliskiej odległości znajduje sie Akademia Muzyczna, Muzeum II Wojny Światowej, „Żuraw” oraz Bazylika Mariacka. W kierunku niecałych 1,5 km usytuowana jest Galeria Medison, zaś w odległości 400m rzeka Motława.

Mapa Inwestycji

Standard wykończenia wnętrz apartamentów będzie nawet na  poziomie  luksusowym, który będzie charakteryzował się materiałami wysokiej jakości, marmurami, oraz rzeźbą zgodnie ze standardem wybranym przez Inwestora.

 

Harmonogram projektu przewidziany jest na okres 8-12 miesięcy.

Więcej informacji na temat projektu oraz możliwości inwestycyjnych Zobacz Folder

Wielkości apartamentów Zobacz

Jeśli powyższa inwestycja wydaję się Tobie interesująca to Napisz do Nas.