Umów się na niezobowiązującą
rozmowę

Apartamenty “Zakątek”***** w Brodnicy w budynku
w zabudowie piętrowej

Wierzymy, że każdy może mieć swój “Zakątek” na ziemi i z tą myślą tworzymy inwestycje. Chcemy, by każdy w naszych mieszkaniach czuł się komfortowo i bezpiecznie – po prostu jak u siebie.

Inwestorom chcemy dać pewne inwestycje, dzięki którym zabezpieczą swoją przyszłość.

Apartamenty “Zakątek”***** w Brodnicy w budynku
w zabudowie piętrowej

Małe mieszkania z ogródkiem, przygotowane pod klucz, dostosowane do Twoich potrzeb. Budujemy kameralne, zamknięte osiedla, zlokalizowane niedaleko obwodnicy Brodnicy na osiedlu Karbowo przy ulicy Zakątek w zielonej okolicy.

Powierzchnia mieszkań: 25 – 73 m2 z prywatnymi ogrodami

Konkurencyjna cena: 140 tysięcy zł za 25m2 + 25m2 ogrodu

Działka położona jest w spokojnej części osiedla, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się droga krajowa nr 15, kościół, sklepy, market, apteka, bankomat, stacja paliw, przedszkole i szkoła. Wszystko, czego potrzebujesz, na wyciągnięcie ręki. Istnieje możliwość dokupienia miejsca na parkingu otwartym przed obiektem.

Nieruchomość zostanie oddana do użytku w stanie deweloperskim. Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, CO z ogrzewaniem grzejnikowym w salonie, sypialni i łazience. Mieszkanie jest ogrzewane piecem gazowym kondensacyjnym z zasobnikiem, co daje komfort niskich opłat. W budynku jest instalacja telewizyjna, monitoringowa, gazowa, zdalnego otwierania bramy. Każdy z mieszkańców ma dostęp do monitoringu za pomocą aplikacji instalowanej na telefon lub laptop. Cały teren jest monitorowany i zamknięty od ulicy. 

Każdy z apartamentów ma prywatny ogród, do którego wchodzi się z salonu lub sypialni. Dzięki ogrodowi przestrzeń mieszkania zwiększa się do 100 m2 powierzchni użytkowej! 30 m2 ogród to idealne miejsce, by założyć własną grządkę, odpocząć w towarzystwie zieleni czy zrobić grilla.

Mieszkanie idealne na start dla narzeczeństwa, pary lub osób starszych, ceniących sobie spokój i niski czynsz.

Mieszkanie 25 m2 z ogródkiem 20 m2 w cenie 140 tys. zł

Mieszkanie 56 m2 z antresolą w cenie 239 tys. zł

Małe mieszkania z ogródkiem lub antresolą przygotowane pod klucz, dostosowane do Twoich potrzeb. Budujemy kameralne, zamknięte osiedla, zlokalizowane niedaleko obwodnicy Brodnicy na osiedlu Karbowo przy ulicy Zakątek w zielonej okolicy.

Działka położona jest w spokojnej części osiedla, w otoczeniu domów jednorodzinnych. W pobliżu znajduje się droga krajowa nr 15, kościół, sklepy, market, apteka, bankomat, stacja paliw, przedszkole i szkoła. Wszystko, czego potrzebujesz jest na wyciągnięcie ręki. Istnieje możliwość dokupienia miejsca na parkingu otwartym przed obiektem.

Nieruchomość zostanie oddana do użytku w stanie deweloperskim. Budynek jest wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, CO z ogrzewaniem grzejnikowym w salonie, sypialni i łazience. Mieszkanie jest ogrzewane piecem gazowym kondensacyjnym z zasobnikiem, co daje komfort niskich opłat. W budynku jest instalacja telewizyjna, monitoringowa, gazowa oraz zdalnego otwierania bramy. Każdy z mieszkańców ma dostęp do monitoringu za pomocą aplikacji instalowanej na telefon lub laptop. Cały teren jest monitorowany i zamknięty od ulicy.

Każdy z apartamentów ma prywatny ogród, do którego wchodzi się z salonu lub sypialni. Dzięki ogrodowi przestrzeń mieszkania zwiększa się do 100 m2 powierzchni użytkowej! 30 m2 ogród to idealne miejsce, by założyć własną grządkę, odpocząć w towarzystwie zieleni czy zrobić grilla.

Dlaczego my

Jesteśmy specjalistami
w dziedzinie nieruchomości!

Znamy rynek od podszewki

Od ponad 10 lat zajmujemy się nieruchomościami zarówno od strony budowy, rewitalizacji, jak i późniejszego zarządzania. Budujemy prestiżowe apartamenty deweloperskie na sprzedaż blisko centrów miast na ogrodzonej i zamkniętej powierzchni z prywatnymi ogrodami, tarasami oraz dwupoziomowymi mieszkaniami z otwartymi przestrzeniami, nawet do 6 metrów do kalenicy. Zamknięte osiedle apartamentowca to gwarancja bezpieczeństwa dla dzieci i braku dostępu dla osób z zewnątrz. Obiecujemy że pokochasz swój prywatny ogród i kameralną przestrzeń.

Współpracujemy również
na płaszczyźnie inwestycyjnej

Tworzymy gotowe inwestycje

Zarządzamy najmem w mieszkaniach i apartamentach, tworząc pasywne dochody, które regularnie raz w miesiącu wpływają na konto inwestora. Działamy w Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Toruniu, Brodnicy. Znamy te rynki jak nikt inny!

Opinie klientów