Apartamenty Zakątek 4 *****

„Apartamenty Zakątek 4 ***** Brodnica”

Nowe Apartamenty Zakątek 4***** z prywatnymi OGRODAMI przy ulicy Zakątek w Brodnicy.

Wizualizacje Apartamentowca Zakątek4 *****

APARTAMENTY MIESZKANIA WŁASNOŚCIOWE w budynku w zabudowie piętrowej. „APARTAMENTY Zakątek 4***** ” zlokalizowany niedaleko obwodnicy Brodnicy na osiedlu Karbowo przy ulicy Zakątek.

Działka położona jest w spokojnej części osiedla, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Blisko znajduje się droga krajowa nr 15, kościół, sklepy w tym Biedronka, market Hildebrandt, apteka, bankomat, stacja paliw, przedszkole i szkoła.  

Możliwość dokupienia miejsca na parkingu otwartym przed obiektem. Parking otwarty znajduje się przed budynkiem. Na posesji dużo zieleni.

Powierzchnia mieszkań 25 – 73 m2 z Prywatnymi ogrodami !!!


Nieruchomość zostanie oddana do użytku w stanie deweloperskim (zdjęcia przedstawiają przykładową aranżację). Budynek wyposażony w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, CO z ogrzewaniem grzejnikowym w salonie, sypialni i łazience, ogrzewanie piecem gazowym kondensacyjnym z zasobnikiem (niskie opłaty ogrzewania). Budynek posiada instalację: telewizyjną, monitoringową, gazową, domofonową, zdalnego otwierania bramy.

Każdy z mieszkańców ma dostęp do monitoringu za pomocą aplikacji instalowanej na Telefon lub Laptop.

Mieszkanie idealne na start dla narzeczeństwa, pary, lub osób starszych ceniących sobie SPOKÓJ i NISKI CZYNSZ.

OGRÓD apartament posiada przynależny Prywatny OGRÓD do którego się wychodzi bezpośrednio z salonu lub sypialni. Dzięki OGRODOWI przestrzeń mieszkania się powiększa do 100m2 powierzchni użytkowej.


KOMFORT mieszkania w prestiżowym APARTAMENTOWCU dodaje ogród oddzielony od sąsiadów w wielkości ponad 30 m2. Można samodzielnie zasadzić warzywa, posiedzieć na tarasie lub po prostu zrobić GRILLA.

INWESTYCJA doskonała na wynajem, Możliwe: bezobsługowe zarządzanie przez zarządcę czyli odbieranie czynszu i opłat za apartament oraz rozliczanie z właścicielem za opłatą do uzgodnienia.

BEZPIECZEŃSTWO Obiekt monitorowany i zamknięty od ulicy, co sprawia że jest BEZPIECZNIE i nikt z zewnątrz nie ma wstępu na teren posesji.

WYGODA Na zewnątrz parking, opaska z kostki brukowej oraz ogrodzenie wraz z automatyczną bramą wjazdową. Brama otwierana dzwoniąc z telefonu na dedykowany numer.

WAŻNE:
– Jako DEWELOPER działamy w oparciu o ustawę deweloperską, zapewniamy rachunek powierniczy.

– Dokładne rzuty i wymiary oraz inne konfiguracje przedstawimy na spotkaniu. 

Umów się na niezobowiązującą prezentacje w siedzibie Naszej firmy – ZADZWOŃ 666 288 666 !!!